Начало > новини > 50 години растем, мечтаем, създаваме в ДГ №7 "Снежанка"
50 години растем, мечтаем, създаваме в ДГ №7 "Снежанка"
Сърдечни благодарности за всички колеги, партньори, приятели, съмишленици, родители, бивши служители и бивши възпитаници на ДГ "Снежанка", които споделиха нашия празник!
Благодарим за добрите думи, поздрави и пожелания, радостта и вълненията!